Flash News

E-TJERA

E pazakontë! Një çakall kapet në qendër të Tiranës

E pazakontë! Një çakall kapet në qendër të

Një çakall është kapur në qendër të Tiranës, te Teatri i Operas dhe Baletit.

Kafsha është kapur nga qytetarët që ishin ulur për të shijuar një kafe, ndërsa mësohet se është vendosur përkohësisht në një kafaz nga punonjës të Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacioneve.

Mister ngelet se si ka përfunduar gjitari grabitqar në mes të Tiranës.

Të fundit