Flash News

E-TJERA

Gjendet një 45-vjeçar i pajetë në Fier

Gjendet një 45-vjeçar i pajetë në Fier

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme është gjetur në rrugë pa shenja jete një 45-vjeçar.

Trupi i 45-vjeçarit është gjetur në lagjen “Apollonia”, Fier dhe bëhet me dije se është 45-vjeç me inicialet D.G.

Nga veprimet paraprake dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Të fundit