Flash News

E-TJERA

Lezhë/ Shoferja humb kontrollin e makinës, përfundon në dyqanin e dyshekëve

Lezhë/ Shoferja humb kontrollin e makinës, përfundon në

Një aksident u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin e Lezhës.

Siç duket edhe nga foto, një makinë tip “Toyota Yaris” e drejtuar nga një vajzë ka përfunduar brenda ambientit të një dyqani dyshekësh në rrugën “Shtraus”.

Fatmirësisht, nga përplasja nuk ka të lënduar, pasi në momentin e aksidentit, nuk ka patur kalimtarë në rrugë dhe pronari i dyqanit nuk ka qenë jashtë. Nga aksidenti janë dëmtuar grila e dyqanit dhe një pjesë e murit të një furre buke.

Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Të fundit