Flash News

E-TJERA

Përplasen disa automjete në zonën pranë “Kopshtit Botanik”

Përplasen disa automjete në zonën pranë “Kopshtit

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën pranë “Kopshtit Botanik”.

Raportohet se pesë automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë e përplasjes, në autostradë është krijuar një radhë e gjatë automjetesh.

Fatmirësisht nuk është raportuar për persona të lënduar.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Të fundit