Flash News

E-TJERA

Reshje në të gjithë vendin, parashikimi i motit për ditën e sotme

Reshje në të gjithë vendin, parashikimi i motit për

Vranësirat e dendura do të dominojnë gjatë ditës së sotme në vendin tonë. Reshjet kanë nisur që në orët e para të mëngjesit në zonat veriore dhe pritet gjatë orëve në vijim të përfshijnë gjithë vendin.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes, por do të ulen në mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 26°C.

Era do të fryjë lehtë dhe mesatare me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi jugor, duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 3 ballë.

Të fundit