Flash News

E-TJERA

Ulen ndjeshëm temperaturat, si do të jetë moti ditën e sotme

Ulen ndjeshëm temperaturat, si do të jetë moti ditën e sotme

Ditën e sotme moti do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të luhaten 0 - 3°C. Ndërsa ato maksimale do të luhaten nga 8 -10°C në veri, 13-15°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim veri-lindje me shpejtësi 8-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

Të fundit