Flash News

E-TJERA

Vranësira në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot

Vranësira në të gjithë vendin, parashikimi i motit për

Mot me kthjellime dhe vranësira të lehta mbizotëron pjesën më të madhe të vendit tonë gjatë paradites. Pas mesditës vranësirat bëhen më të dukshme në territor por sërisht nuk priten reshje.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten në vlerat minimale por mbeten kostante në ato maksimale duke u luhatur nga -1°C mëngjesi deri në 19°C mesdita.

Era do fryjë e lehtë në det me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Verior –Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim i ulët.

Ditari politik

Të fundit