Flash News

E-TJERA

Zhduket e reja në Korçë

Zhduket e reja në Korçë

Një 20-vjeçare është larguar nga banesa e saj në Korçë dhe nuk është kthyer më. Mamaja e vajzës ka bërë denoncimin në polici për zhdukjen e 20-vjeçares,  e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Më datë 28.11.2023, në Komisariatin e Policisë Korçë, është paraqitur shtetasja K. L., 56 vjeçe, banuese në Korçë, e cila ka kallëzuar se është larguar nga banesa, vajza e saj, shtetasja M. L., 20 vjeçe, banuese në Korçë, e cila sipas deklarimit të 56-vjeçares, vuan nga probleme të shëndetit mendor. Po punohet për gjetjen e saj.

Të fundit