Flash News

E-TJERA

Zjarr pranë bazës ushtarake të Pashalimanit në Vlorë, s'dihen shkaqet

Zjarr pranë bazës ushtarake të Pashalimanit në Vlorë,

Një sipërfaqe me shkurre dhe kallamishte është përfshirë nga flakët pranë bazës ushtarake të Pashalimanit në Vlorë.

2 zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe 8 zjarrfikës po punojnë për shuarjen e flakëve.

Nuk dihet ende se sa është sipërfaqja e djegur, ndërsa tymi ka mbuluar vendin.

Të fundit