Flash News

Kosova

Aksident i rëndë në Prishtinë, humb jetën një person

Aksident i rëndë në Prishtinë, humb jetën një

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në rrugën Pejë-Prishtinë.

“Sot, në mesditë është raportuar për një aksident trafiku të ndodhur në rrugën Pejë-Prishtinë, konkretisht në Sllatinë. Në këtë rast është përfshirë një automjet, në të cilin drejtuesi i mjetit ka ndërruar jetë, vdekjen e të cilit e kanë konstatuar mjekët kompetent”, tha Kelani.

Ndërkohë në lidhje me rastin në vendngjarje kanë dalë njësitet relevante policore, ekipi mjekësor dhe prokurori kompetent, përderisa trupi i pajetë është dërguar në IML.

Të fundit