Flash News

Kosova

Foto/ U vra në sy të fëmijëve, kjo është bashkëshortja e këshilltarit të ish-Presidentit të Kosovës

Foto/ U vra në sy të fëmijëve, kjo është

Liridona Murseli është bashkëshortja e Naim Murseli, këshilltar i ish-Presidentit Behgjet Pacolli, që mbeti e vrarë mbrë mjen e djeshme në Kosovë.

Liridona u vra gjatë një grabitjeje. Ajo ndodhej në mjet bashkë me Naimin dhe dy fëmijët e tyre në momentin kur grabitësi është afruar, i ka kërkuar t'u dorzojnë sendet më me vlerë dhe më pas ka qëlluar për vdekje 33-vjeçaren.

Fëmijët dhe bashkëshorti arritën të largohen nga vendi i ngjarjes duke shpëtuar pa lëndime.

Të fundit