Flash News

POLITIKOFF

17 vite pas ndarjes, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nisin pushimet bashke dhe jo si "miq"

17 vite pas ndarjes, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nisin pushimet bashke dhe jo

17 vite pasi i dhanë fund fejesës së tyre shumë të përfolur asokohe, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë ribashkuar. Deh siç duket jo si miq por me shumë gjasa më shumë se kaq.

Të paktën kështu shkruan prestigjozja amerikane “E News”- e cila njihet për lajmet e vërteta për yjet e Hollywood-it.

Dyshja janë parë së bashku në një koncert në Los Angeles të dielën dhe më pas në Montana ku kanë qëndruar një javë me pushime. “Ishin bashkë. Vetëm ata të dy”-tha burimi.

TMZ publikoi fotot nga pushimet e tyre po ashtu.

17 vite pas ndarjes, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nisin pushimet bashke dhe jo

Ky lajm vjen vetëm një muaj pasi ndarjes së Jennifer dhe Alex.

Të fundit