Flash News

POLITIKOFF

Arsyeja pse Meghan Markle nuk ishte përkrah Harry-t në koncertin humanitar për vaksinimin global

Arsyeja pse Meghan Markle nuk ishte përkrah Harry-t në koncertin

Emra të njohur si Selena Gomez, Princi Harry, Jennifer Lopez dhe shumë e shumë yje të tjerë janë shfaqur në koncertin e bamirësisë të organizuar nga lëvizja ‘Global Citizen’, “Vax Live”. Ky koncert synon të mbledhë fonde për vaksinimin global dhe do të transmetohet më 8 maj në shumë televizione, përfshirë edhe Youtube.

Por Dukesha Meghan MArkle nuk ka qenë e pranishme në koncert përkrah Dukës Harry dhe kjo ka rënë në sy të shumë njerëzve.

Arsyeja pse Meghan Markle nuk ishte përkrah Harry-t në koncertin

Arsyeja mendohet të jetë e njëjta me atë që e pengoi t’i bashkohej funeralit të Princit Philip: Fakti që ajo është shtatzënë.

Meghan është shtatzënë me fëmijën e dytë që do të jetë vajzë. I vogli Archie Harrison do të bëhet tashmë me motër.

Të fundit