Flash News

POLITIKOFF

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë - sërish - zyrtarisht bashkë

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë - sërish - zyrtarisht bashkë

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë rikthyer bashkë zyrtarisht. Pas ndarjes, duket se dyshja nuk mundi të rezistonte.

Prej kohësh, nga komentet dhe fotot kuptohej se ishin rikthyer, mirëpo sot e kanë "vulosur" rikthimin e tyre me disa foto intime në borë.

Çifti, janë duke pushuar borën teksa puthën dhe argëtohen dhe fansat janë shprehur në komente shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DJ GEEK (@djgeek)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Ditari politik

Të fundit