Flash News

POLITIKOFF

Demi Lovato humbet kile duke qenë e lumtur

Demi Lovato humbet kile duke qenë e lumtur

Demi Lovato është kritikuar dhe bullizuar shumë nga fansat për shkak të kileve të tepërta dhe kjo ka ndikuar shpesh në gjendjen e saj psikologjike - gjë për të cilën këngëtarja ka folur shpesh.

Megjithatë, Demi shpesh herë ka tentuar të dobësohet dhe këto përvoja i ka ndarë dhe me ndjekësit e saj.

Së fundmi, Demi tregon një "sekret" tjetër se si mund të humbasë kile.

“Nuk i numëroj më kaloritë, nuk stërvitem më së tepërmi, nuk e ndaloj veten së ngrëni ato që më pëlqejnë dhe mbi të gjitha nuk po e jetoj jetën sipas një kulture dietike dhe e gjeni çfarë: kam humbur kile. Kjo është një eksperiencë komplet ndryshe. Jam plot paqe, dashuri, gëzim sot”- shkruan ajo krahas videos së postuar në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

Të fundit