Flash News

POLITIKOFF

Dulce Maria bëhet nënë për herë të parë, poston foton me të bijën dhe bashkëshortin

Dulce Maria bëhet nënë për herë të parë,

Aktorja meksikane Dulce Maria, e cila më së shumti në Shqipëri njihet për rolin e saj në serialin për të rinj "Rebelët", është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, emrin e së cilës nuk e ka zbuluar ende për ndjekësit.

Dulce Maria ka postuar një foto në Instagram me të bijën dhe bashkëshortin dhe falenderon Zotin për dhuratën e mrekullueshme, teksa shkruan:

“Nuk ka fjalë që mund të shprehin atë që ndiej, së pari faleminderit pafund! Falenderoj Zotin që na la të provojmë mrekullinë më të madhe në jetë, dhuratën më të madhe, shprehjen e dashurisë sonë të pamasë, një përvojë transformuese. Dashuria na bën më të fortë. Ja ka vlejtur gjithçka që të të kem tani në krahët e mi. Faleminderit Paco qe je babai më i mirë për foshnjën tonë të bukur, e cila ndryshoi jetën tonë. Premtoj se do të jem nëna më e mirë për ty ylli im i bukur. Të duam.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria)

Ditari politik

Të fundit