Flash News

POLITIKOFF

Ndërron jetë mamaja e Flori Mumajesit

Ndërron jetë mamaja e Flori Mumajesit

Flori Mumajesi ka humbur mamanë pas një beteje të gjatë që ajo ka pasur për shkak të problemeve me zemrën.

Ky lajm është bërë me dije nga burime pranë tij për ‘Top Albania Radio’. Mësohet se sot nëna e Florit po përcillet për në banesën e fundit.

Prej kohësh ajo ka vuajtur nga problemet me zemrën dhe së fundmi ishte shtruar në spital për këtë arsye.

Të fundit