Flash News

POLITIKOFF

Në moshën 50-vjeçare JLO pozon tërësisht nudo dhe shfaq format e saj perfekte

Në moshën 50-vjeçare JLO pozon tërësisht nudo dhe

Jennifer Lopez është një nga ato rastet e rralla ku mosha nuk është një faktor në pamjen e saj. Edhe ps enë moshën 50-vjeçare, JLO ka forma perfekte dhe konsiderohet si një nga femrat më seksi në Hollywood.

Pas performancës së saj shumë të komentuar në AMAs, JLO ka pozuar nudo duke u bërë një nga më të komentuarat së fundmi në rrjetet sociale. Këngëtarja dhe aktorja shfaqet tërësisht nudo edhe pse është kujdesur të mos ekspozojë pjesët imtime.

Vetëm 20 orë nga publikimi, fotoja e saj ka marrë rreth 7 milionë klikime dhe është përfolur pafund në mediat online dhe në rrjetet sociale po ashtu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

Ditari politik

Të fundit