Flash News

POLITIKOFF

"Nuk pranoi të martohej me të", mesa duket kënga e re e Taylor Swift tregon arsyet e ndarjes me Joe Alwyn

"Nuk pranoi të martohej me të", mesa duket kënga e re e

Fituesja e Grammy-t me sa duket ndau detaje për ndarjen e saj të fundit nga aktori britanik Joe Alwyn me këngën e saj të re të Midnights "You're Losing Me". Kënga detajon ndarjen graduale të një marrëdhënie, me refrenin ku thuhet, "Zemra ime nuk do të rrahë më për ty, sepse je duke më humbur mua."

Ajo mendon t'i japë fund romancës, duke pyetur veten:

"A të hedh pas gjithçka që kemi ndërtuar apo ta mbaj? Tani po vrapon nëpër korridor. Dhe e di se çfarë thonë të gjithë: 'Nuk e di se çfarë ke derisa s’e ke më'," këndon ajo në një moment, duke shtuar më vonë: "Për sa kohë mund të jemi si një këngë e trishtuar? Deri kur të jemi shumë larg për tu rikthyer në jetë? Të dhashë më të mirën time, ndjeshmërinë time të pafund."

Fansat mendojnë gjithashtu se teksti i këngës sugjeron se ajo u refuzuar për martesë, ndërsa Taylor vazhdon: "Unë jam gjëja më e mirë në këtë festë. Dhe as unë nuk do të martohesha me mua. Një njeri patologjik që kënaq popullin, e cila donte vetëm që ti ta shihje."

Në prill u publikua lajmi se Taylor dhe Joe ishin ndarë pas gjashtë vitesh së bashku. Asnjëri nuk ka folur publikisht për ndarjen.

Të fundit