Flash News

POLITIKOFF

“Përgjigja është dashuria”, Armina Mevlani tregon detajin e veçantë nga fustani i nusërisë

“Përgjigja është dashuria”, Armina Mevlani tregon

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha pritet të kurorëzojnë dashurinë e tyre nesër në një ceremoni martesore.

E teksa e ndan vetëm disa orë nga dasma e madhe, Armina ka treguar një detaj të veçantë nga fustani i saj i nusërisë. Blogerja e njohur ka publikuar në Instagram, një foto të vellos ku mbishkruhet “Love is the answer” (Dashuria është përgjigjja).

Më herët, Armina tregoi se ka zgjedhur tre fustane nusërie për ditën e saj, njëri prej të cilëve është krijuar nga Vivienne Westwood enkas për të.

“Fustanet e shkreta kanë qenë që 2020. Njëri prej tyre është bërë nga një stiliste e imja e preferuar dhe është enkas për mua, nga Vivienne Westwood. Tjetri është bërë nga një stilist shqiptar”, tha Mevlani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Të fundit