Flash News

POLITIKOFF

Publikohet fotoja e parë e Kristen Stewart si Princeshë Diana

Publikohet fotoja e parë e Kristen Stewart si Princeshë Diana

Disa kohë më parë u publikua lajmi se aktorja Kristen Stewart ishte përzgjedhur për të luajtur rolin e Princeshë Dianës. Në fakt kjo nuk u prit mirë dhe shumë persona thanë që ishte një zgjidhje e gabuar dhe se aktorja nuk kishte aspak ngjashmëri me Dianën.

Publikohet fotoja e parë e Kristen Stewart si Princeshë Diana

Mirëpo, mesa duket janë gabuar pasi është bërë publike një foto e saj në rolin e princeshës dhe ngjashmëria është e jashtëzakonshme.

Filmi “Spencer” pritet të publikohet në vjeshtën e vitit 2022 para 25-vjetorit të vdekjes së Princeshë Dianës. Ky film do të përqendrohet në dhjetorin e vitit 1991, kur Princesha Diana kaloi Krishtlindjen me familjen mbretërore dhe vendosi t’i jepte fund martesës me Princin Charles.

 

Ditari politik

Të fundit