Flash News

E-TJERA

Aventura evropiane, bardheblutë “zbarkojnë” në Luksemburg

Aventura evropiane, bardheblutë “zbarkojnë” në

Skuadra e Tiranës është gati për të nisur aventurën europiane. Bardheblutë kanë mbërritur sot në Luksemburg.

Skuadra e drejtuar nga Orges Shehi ka mbyllur fazën përgatitore në Turqi, ku zhvilloi edhe disa teste miqësore dhe është gati për të nisur sezonin e ri.

Skuadra e kryeqytetitdo të përballer me “Dudelange” për raundin e parë kualifikues të “Uefa Champions League”.

Sfida do të zhvillohet nesër në orën 19.30 në stadiumin “Stade Jos Nosbaum”.

Të fundit