Flash News

E-TJERA

Rrëqethëse!/ Djali i Afrim Bunjakut udhëheq Tifozat Kuq e Zi

Rrëqethëse!/ Djali i Afrim Bunjakut udhëheq Tifozat Kuq e Zi

Shqipëria luajti ndeshjen e fundit të kualifikueseve të Europianit kundër Ishujve Faroe, në “Air Albania” mbrëmjen e djeshme, duke e mbyllur me nje barazim 0-0.

Një moment i bukur ndodhi dje në stadium, qe na rrëqethi të gjithëve.

Bëhet fjalë për Fatlum Bunjakun, djalin e oficerit të Policisë së Kosovës, Afrim Bunjakut, që mbeti i vrarë gjatë sulmeve terroriste serbe në Banjskë, më 24 shtator.

Rrëqethëse!/ Djali i Afrim Bunjakut udhëheq Tifozat Kuq e Zi

Fatlumi dhe tifozët e kombëtares thërrisnin emrin e babait të tij të ndjerë, i cili ra në krye të detyrës.

Fatlumi ishte në krye të Tifozave Kuq e Zi, duke udhëhequr grupin me thirrje e kore.

Të fundit