Flash News

E-TJERA

Aksident në aksin Lushnje-Berat, një i vdekur – EMRI

Aksident në aksin Lushnje-Berat, një i vdekur – EMRI

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lushnje-Berat, në afërsi tëVsegmentit Fier-Shegan.

 

Paraprakisht mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një person që udhëtonte me motor elektrik.

 

Ndërkohë viktima është identifikuar si Etem Bushi, ndërsa policia ka ndaluar drejtuesen e mjetit.

 

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Latest news