Flash News

E-TJERA

Plani është zëvendësimi i makinës “Benz”, më pas vendosja e “Toyotayan” në kanal.

Plani është zëvendësimi i makinës “Benz”,

Një aksident ka ndodhur në autostradën nacionale Berat-Dimal, pranë fshatit Moravë.

Për pasojë, një automjet si Mercedes Benz, i cili drejtohej nga një vajzë e re, është përplasur me makinën dhe më pas ka dërguar një mjet tjetër përpara, në tentativë për të shmangur përplasjen me një automjet tjetër si Tojota Yaris, për shkak të së cilës ka ndodhur hedhur në kanal.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar katër automjete, ndërsa mjeti i drejtuesit të mjetit, i cili është tip Toyota Yaris, i cili po transportohet për në spitalin rajonal.

Plani është zëvendësimi i makinës “Benz”,

Shitësit kanë shkuar në forcat e policisë, të cilët po hetojnë shkaqet dhe ngjarjet.

Paraprakishti ishte një mjet si Mercedes Benz Vito, për shkak të të cilit u bë një gabim parabolik, duke bërë që makina si Toyota të përfundonte në kanal.

Latest news