POLITIKOFF

Ava Max është mbesa e Nora Malaj

Ava Max është mbesa e Nora Malaj

Nora Malaj ka treguar në "Ftesë në 5" në Top Channel se këngëtarja me famë botërore, shqiptarja Ava Max është mbesa e saj.

Teksa Nora po fliste për njerëzit që kanë korrur sukses dhe jashtë vendit. Në bisedë e sipër, Malaj tha se këngëtarja me origjinë shqiptare e cila po bën bujë në botë është mbesa e saj.

‘Media të ndryshme flasin fort, të familjeve që kanë ardhur nga një shtet dhe janë bërë personalitete në fushën e muzikës. Këtë e kam dhe nga vetja ime me lidhjen që kam me Ava Maxin, se në fakt është mbesa ime realisht’– tha ajo.

Të fundit