KRYESORE

17-vjeçarja shqiptare mahnit jurinë greke në "X Factor"

17-vjeçarja shqiptare mahnit jurinë greke në "X

Talentet shqiptare po ndihen gjithnjë e më shumë edhe jashtë territoreve tona. Kësaj radhe, është 17-vjeçarja Jody Lulati e cila ka konkurruar në konkursin "X Factor Greece 2019".

Jody performoi këngën e Amy Winehouse "You know I`m good", e cila ka marrë shumë komplimente e duartrokitje nga publiku dhe juria.

17-vjeçarja shqiptare mori një "Po" të madhe nga të gjithë anëtarët e jurisë por momenti më i bukur kur ajo tha se është shqiptare ndërsa në prapaskenë e prisnin prindërit e saj.

Ditari politik

Të fundit