Albana Osmani pa fat në dashuri: S’ma ka bërë zemra bam!

Moderatorja Albana Osmani, e ftuar në emisionin “Një kat më lart”, me Ermal Peçin ka folur sot dhe për dashurinë.

E pyetur nga moderatori nëse ka një person në krah, ajo është përgjigjur: “Nuk kam burrë, nuk kam. Nuk e kam gjetur, s’ma ka bërë zemra bam”.

Ndërsa e pyetur më tej nga Ermali për lidhjet e saj të mëparshme, ajo është shprehur se nuk ka qenë dhe aq me fat, ndonëse ka patur histori shumë të bukura.