Alketa Vejsiu dhe Lori Hoxha, së shpejti me një projekt të përbashkët?

Dy televizionet më të ndjekura në Shqipëri, Top Channel dhe Klan prej vitesh kanë qenë pasur konkurrencë  audience, por me sa duket kohët e fundit mes tyre është venë re një afrim. Përmendim këtu rastin e intervistës së Blendi Fevziut në “Pasdite ne Top Channel”.

Së fundmi Lori Hoxha ka postuar një foto në ‘Instastory’ ku duket një gotë verë përmes së cilës ka përshëndetur Alketa Vejsiun, “Alketa Vejsiu, gëzuar”.  Mos ndoshta është një shëndet për ndonjë projekt të përbashkët?