KRYESORE

Arben Ristani flet për kërcitjet e fundit. E ka fjalën për kërcitje takash?

Arben Ristani flet për kërcitjet e fundit. E ka fjalën për

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani ka reaguar pas deklaratave të bera nga kolegët e tij, Jozefina Topalli, Eduard Selami dhe Majlinda Bregu, në drejtim të liderti te PD­se Lulzim Bashës.

Me anë të një statusi në ‘Facebook”, deputeti i PD­së shprehet se këto janë ‘kërcitjet e fundit’, ndërsa theksoi se shtrëngata po mbaron. “Këto janë kërcitjet e fundit. Mesa duket shtrëngata po mbaron dhe kohe e bukur do agojë”, citohet në mesazhin e demokratit.

Statusi i plotë: “Këto janë kërcitjet e fundit. Mesa duket shtrëngata po mbaron dhe kohe e bukur do agojë”. 

Ditari politik

Të fundit