Flash News

KRYESORE

Dasma përrallore e Afërdita Dreshajt, modelja publikon videon për herë të parë

Dasma përrallore e Afërdita Dreshajt, modelja publikon videon për
Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë e saj me hokeistin çek Jakub Kindl në fund të qershorit në një dasmë madhështore, në Miami. Deri më tani kishim parë disa foto dhe video nga miqtë e saj por videoja që ajo ka postuar në profilin e saj, tregon se sa përrallore ishte dasma. Të kujdesur deri në detaje dhe e mbushur me emocion, shihni videon e mëposhtme të publikuar nga Aferdita.

Thank You @albapro for making my day shine brighter...

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Të fundit