Dua Lipën e do edhe kunata. Gigi publikon foton e saj me të vëllain dhe ju dedikon fjalë të ëmbla

Këngëtarja Dua Lipa është në një lidhje dashurie me vëllain e motrave Hadid, Anëarin. Burime pranë çiftit kanë treguar se Dua dhe Anwar kanë vendosur të bashkëjetojnë.

Duket se motra e Anwar, Gigi ka një raport të mirë me Duan. Gigi duket mjaft e lumtur nga marrëdhënia e re e të vëllait. Ajo ka publikuar në Instastory një foto të çiftit dhe krahas saj ka shkruar: “Ok, i dua kaq shumë këta të dy.”

Përpara se të lidhej me Anwarin Dua pati një lidhje dashurie me Isaac Carew,  lidhje që nisi në vitin 2013 dhe qëndruan së bashku për 3 vite e gjysmë deri në fillim të vitit 2017.