Flash News

E-TJERA

Aksident te liqeni në Tiranë, plagoset një person

Aksident te liqeni në Tiranë, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur sot në Tiranës, pranë zonës së liqenit, për pasojë ka mbetur i plagosur rendë një person i cili është transportuar me urgjencë në spital.

Ndërkohë, policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të bërë të mundur zbardhjen plotë të saj dhe në zhbllokimin e trafikut.

Të fundit