Flash News

E-TJERA

Aksidenti në Rrugën e Kombit, ndërron jetë te Trauma edhe 19-vjeçari

Aksidenti në Rrugën e Kombit, ndërron jetë te Trauma edhe

Ka ndërruar jetë edhe 19-vjeçari që u aksidentua sot pranë Rrugës së Kombit.

I riu bashkë me dajën e tij 25-vjeçar udhëtonin nga Tirana drejt Kukësit. Mjeti tip ‘Benz-i’ doli nga rruga dhe përfundoi në 100 m humnerë, ku për pasojë mbeti i vdekur në vend 25-vjeçari.

Ndërsa 19-vjeçari u nxor nga mjeti i plagosur rëndë dhe u nis drejt Spitalit të Traumës ku ndërroi jetë për shkak të plagëve të marra.

Të fundit