Flash News

E-TJERA

Shqipëri-Itali/ FSHF publikon rregullat për hyrjen në stadium

Shqipëri-Itali/ FSHF publikon rregullat për hyrjen në stadium

Kampionati Evropian nis sonte me duelin Gjermani-Skoci me fillim nga ora 21:00. Nesër në mbrëmje do të luajë Kombëtarja e Shqipërisë ndaj Italisë. 

Një sfidë me rëndësi maksimale, ndërsa stadiumi i Dortmundit pritet të pushtohet nga tifozët e shumtë shqiptarë për të përkrahur dhe mbështetur Kombëtaren kuqezi. Dyert për tifozët do të hapen 3 orë para fillimit të ndeshjes.

“Tifozë mos harroni që biletat ndodhen vetëm në aplikacionin “UEFA Mobile Tickets” dhe përpara se të shkoni në stadium, sigurohuni që bateria juaj e telefonit të jetë plotësisht e karikuar.

Kodi QR i biletës do të shfaqet pak përpara hapjes së dyerve në ditën e ndeshjes. Biletat tuaja do të kontrollohen nga stafi i stadiumit në vend kontrollin e biletave, skanojeni biletën dhe drejtohuni për në vendin tuaj,“-thuhet në njoftim.Lexo edhe :

Të fundit