Flash News

E-TJERA

Sherr me thika në Tiranë, plagoset 24-vjeçari

Sherr me thika në Tiranë, plagoset 24-vjeçari

Mbrëmjen e sotme në rrugën “Dine Hoxha”, një person dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin A. T., 24 vjeç, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë 24-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit të dyshuar dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Latest news