Jul Dedës i pëlqen të flasë për pajtimin me Gentin dhe jo për prishjen mes tyre

Pajtimi i Jul Dedës dhe Gentian Zenelajt bëri bujë në media dhe ribashkimi i “SHBLSH” në Klanifornia u prit shumë mirë nga fansat.

Mbrëmë, Jul Deda ishte i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan”, në puntatën e parë të sezonit të tretëm, një nga fëmijët e ka pyetur Julin se përse u pajtua me Gentin.

Aktori i humorit, u përgjigj duke thënë:

“Hera e parë që më pyesin përse u pajtuam. E bëmë për shkak të miqësisë së vjetër dhe dashamirësisë për njëri-tjetrin. Ky është një shembull që duhet të ndjekin të gjithë sepse të mos flasësh me mikun e ngushtë është humbje kohe.”

 

View this post on Instagram

 

Gati per Klanifornia….! @gentianzenelaj

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on