Luana Vjollca  rikthen versionin modern të “Moj bjondinë me sytë e zi”, bashkëpunim më TNT

TNT ka risjellë këngën “Moj bjondinë me sytë e zi” në bashkëpunim me Luana Vjollcën në versionin modern.

E veshur me të bardha (versioni bionde e Borëbardhës), Luana i ka dhënë sërish një tjetër klipi hijeshinë e saj.

Ky është një rikthim në skenë i grupit të njohur nga Kosova TNT të cilët vite më parë na kanë dhuruar hite të shumta.

Statusi i Luanës:

 “Moj Bjondine me syte e zi” – Remake OUT NOË 🔥
Faleminderiit Grupit TNT per kete ftese, te me ofrohet kjo kenge legjendare qe tere jeten e kam kendu e dasht shuuumeeee fort ,eshte nder per mua! ( LINK IN BIO )

Ps. Une , motrat dhe Mami ja kemi dedikuar gjithmone kete kenge njera tjetres 😍