Flash News

POLITIKOFF

Dj Dagz tregon anën e tij romantike me dedikimin e veçantë që bëri për Einxhel

Dj Dagz tregon anën e tij romantike me dedikimin e veçantë

Dj Dagz la shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ disa ditë më parë. Fansat e tij dhe të Einxhel nuk e pritën mirë dhe vetë moderatorja nuk e përjetoi aspak mirë në ditët e para. 

E megjithatë, pavarësisht kësaj, Dagz është kthyer në fansin më të madh të Einxhel, i cili dje në “Fan Club” tha se pavarësisht se mezi pret ta shohë, ai e mbështet dhe dëshiron ta shohë deri në finale dhe fitues.  

Dagz ka bërë një dedikim emocionues krahas një videoje kur ishin brenda në shtëpi, që është komentuar pozitivisht. 

“Më trego dhimbjen tënde zemër, do të rris shpejt”, ka shkruar Arbri krah videos së publikuar, duke zbuluar një anë edhe më romantike të tij. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbër. (@dj_dagz)

Të fundit