Flash News

POLITIKOFF

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë dashurinë këtë fundjavë, ja ku do të mbahet ceremonia

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë dashurinë këtë

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda do të kurorëzojë lidhjen e tyre këtë fundjavë.

Sipas ‘Vip Magazine’, çifti ka zgjedhur Livadhin në Jug të vendit për të kurorëzuar dashurinë e tyre, ku pritet t’i thonë ‘Po’ njëri-tjetrit përgjithmonë në prani të familjarëve dhe miqve të tyre të ngushtë.

Edhe pse ceremoninë e kurorëzimit do ta realizojnë këtë verë, çifti prej kohësh bashkëjetojnë dhe janë prindër të një djali, Krid.

Të fundit