POLITIKOFF

Puthje mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit në dhomën e surprizave, dyshja realizojnë foton e tyre familjare

Puthje mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit në dhomën e surprizave, dyshja

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë parë të afërt që në fillim, edhe pse marrëdhënia e tyre ka pasur ulje-ngritjet e veta gjatë këtyre ditëve. E ndërkohë që Kiara i ka kërkuar pak distancë Luizit, ky i fundit u detyrua të qëndrojë larg saj për disa orë, pasi ai dhe Efi qëndruan në një dhomë të izoluar nga pjesa tjetër e shtëpisë siç u tha Vëllai i Madh. Ky qëndrim duket se nuk ishte aspak i lehtë si për Luizin, po aq edhe për Kiarën. Megjithëse ai zgjati fare pak, Luizi përshkroi ndjesitë e tij teksa ishte larg Kiarës dhe tregoi mallin që ndjeu për moderatoren.

Së fundmi, ata kanë zhvilluar provën javore duke u kujdesur për bebin në dhomën e suprizave. Çifti është sjellur njësoj sikur të ishin prindër me të vërtetë, duke krijuar një situatë mjaft të lezetshme dhe mjaft humoristike. Teksa kanë qëndruar me njëri-tjetrin, ata janë përqafuar dhe kanë shfaqur emocione të mëdha.

Duke bërë një krahasim midis raportit të mëparshëm dhe këtij tani, Kiara dhe Luizi kanë ndarë edhe puthje duke bërë Arbanën e vogël të qeshte. Ata madje kanë realizuar edhe një foto “familjare”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të fundit