Flash News

POLITIKOFF

Tjetër sukses! Bebe Rexha do të performojë në eventin e rëndësishëm

Tjetër sukses! Bebe Rexha do të performojë në eventin e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha do të jetë pjesë e mbrëmjes së madhe të ndarjes së çmimeve, Billboard Music Aëards 2023.

Ajo është nominuar në këtë event në tri kategori: “Bashkëpunimi më i mirë”, “Top Billboard Global Song” dhe “Kënga më e mirë ritmike/elektronike” për hitin “I’m Good (Blue)” me David Guetta-n.

Krahas shpresës për të fituar njërin nga këto çmime, 34-vjeçarja do të jetë në ngjarjen e madhe edhe për të performuar.

 

Të fundit