KRYESORE

Rose Leslie shtatzënë! Çifti i "Game of Thrones" do të bëhen prindër për herë të parë

Rose Leslie dhe Kit Harington janë dyshja që shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Aktorja 33-vjeçare ka pozuar për herë të parë më barkun e rrumbullakosur për revistën britanike "Make Magazine". Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm 33-vjeçar, Kit Harington (a.k.a Jon Snow) portretizuan çiftin e dashuruar në serialin e HBO-s, në "Game of Thrones", (derisa sa në skenë doli Daenerys Targaryen). Ata u fejuan në Shtator të 2017, duke konfirmuar lajmin e lumtur në modën e vjetër (dhe shumë britanike): përmes një reklame të klasifikuar në The Times. Më pak se dy vjet më vonë, ata u martuan në Skoci në qershor 2018.

Ditari politik

Të fundit