Aksidentohet i riu me motor te ‘9-katëshet’, dërgohet pa ndjenja në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si 9-katëshet pak minuta më më parë. Mësohet se një i ri, i cili po qarkullonte me motor është përplasur, duke mbetur pa ndjenja.

 Një qytetar në vendngjarje shkruan pranë JOQ.al: Aksident tek 9- katëshet, tmerr! Është përplasur një çun i ri me motor dhe nuk di për gjendjen e tij tani pasi e mori një makinë dhe e çoi në spital, por deri në ato momente nuk u përmend. Ishalla shpëton.”

Nuk dihet gjendja e të riut, por policia është njoftuar dhe ka nisur hetimet.