KRYESORE

Armando Sadiku del për herë të parë me të fejuarën në publik

Armando Sadiku del për herë të parë me të fejuarën

Para një viti sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, u fejua me një vajzë nga Kosova dhe gjithçka rreth kësaj lidhjeje u mbajt e fshehtë nga mediat dhe nuk u publikua asnjë foto e çiftit.

Përveç emrit të saj, të cilin e mësuam: Elona.

Edhe pse ka kaluar  një vit nga fejesa e tyre, Armando nuk e kishte publikuar asnjëherë të dashuren e tij dhe as nuk ishte shoqëruar nga ajo në eventet publike.

Por mbrëmjen e së premtes, Sadiku është parë për herë të parë me të fejuarën e tij në eventin ODA, në Pallatin Presidencial.

Armando kishte zgjedhur një kostum elegant e ndërsa Elona një fustan të zi dhe sandale ngjyrë "gold", duke bërë kështu një çift shumë simpatik dhe të kuruar.

Ditari politik

Të fundit