“Bes Kallaku se më plase”, Xhensila tregon për xhelozitë mes çiftit

Vetëm pak muaj më parë, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që e kanë quajtur Ajka.

Mesa duket, Besi po përjeton pikërisht atë që çdo baba kalon: mamaja fokusohet vetëm tek fëmija.

Besi është bërë xheloz për Xhensilën dhe i duket sikur gjithë dashurinë ia ka marrë Ajka.

Teksa ecin të dy në makinë, në një video që Xhensila e ka postuar në Instastory dhe më këngën në sfond “Nuk të dua dot më pak”, ajo i tregon Besit që e do po njësoj.

Krahas videos, Xhensila shkruan: Bes Kallaku se më plase.