KRYESORE

Dhunohet në Lazarat një biznesmene grua, përfundon në spital me dëmtime në kokë

Dhunohet në Lazarat një biznesmene grua, përfundon në spital

Një grua biznesmene është dhunuar nga një person dhe për pasojë ka përfunduar në spitalin e Gjirokastrës.

Sipas të dhënave të para, Lavdije Buzheri nga Kordhoca e Lazaratit ka përfunduar në spital me dëmtime në kokë e trup pasi është dhunuar nga një person.

Deri tani nuk ka njoftim zyrtar nga policia dhe mbi autorin e ngjarjes.

Ditari politik

Të fundit