Djali i David dhe Victoria Beckham i jep fund beqarisë në moshën 21-vjeçare

Edhe pse vetëm 21 vjeç, Brooklyn Beckham i ka dhënë fund beqarisë në moshën 21-vjeçare me partneren e tij 25 vjeçe, Nicola Peltz.

Ky lajm është bërë me dije nga britanikja “Daily Mail”, burme pranë të cilës tregojnë se Victoria dhe David i kanë dhënë djalit bekimin e tyre.

Çifti po shijonte lidhjen e dashurisë për 9 muaj,të cilën e kanë çuar në një stad tjetër. Brooklyn ka qenë i lidhur më parë dhe me aktoren Chloe Moretz dhe më pas me modelen Hana Cross, të dyja 23 vjeç.