Flash News

E-TJERA

Aksident në Shkodër, plagosen dy adoleshente

Aksident në Shkodër, plagosen dy adoleshente

Një aksident me dy të plagosur ka ndodhur në Shkodër. Një shofer 24-vjeçar ka humbur kontrollin dhe për rrjedhojë automjeti doli nga rruga, si pasojë e aksidentit janë lënduar 2 shtetase 17 vjeçe.

“Rreth orës 14:05, në lagjen “Skënderbeg”, shtetasi L. K., 24 vjeç, banues në Shkodër, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti janë dëmtuar 2 shtetase 17 vjeçe, pasagjere në këtë automjet, të cilat janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Shtetasi L. K. u shoqërua në Komisariat, për kryerjen e veprimeve procedurale.”- njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të fundit