Flash News

E-TJERA

Dhunoi punonjësin e shërbimit pyjor, ndalohet 41-vjeçari në Prrenjas

Dhunoi punonjësin e shërbimit pyjor, ndalohet 41-vjeçari

Policia e Prrenjas njofton se ka ndaluar një 41-vjeçar, pasi për shkak të detyrës ka goditur punonjësin e shërbimit pyjor.

Gjatë kontrollit në banesën e tij, Policia gjeti dhe sekuestroi mallra të dyshuara të kontrabanduara.


Seksioni për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Financiare i DVP Elbasan, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Librazhd, vunë në pranga shtetasin V. Rr., 41 vjeç, banues në Prrenjas.

Ndalimi i 41-vjeçarit u bë pas kallëzimit të një punonjësi të shërbimit pyjor, në bashkinë Prrenjas, se më datë 13.06.2024, ky shtetas e kishte goditur me grushte, për shkak të detyrës”, thuhet në njoftim.

Të fundit